MÖBLER / Stolar & Fåtöljer / Stolar 13534216
nr 1353 4216
Stolar
2 st, Stol 150, Lennart Bender, Åry Stålmöbler. Brännstämplad. Underrede av stålrör, sits i formpressat trä, klädsel i konstläder, höjd: 76 cm, sitthöjd ca: 33 cm
Kondition: bruksslitage
Utrop:
700 kr
Såld:
500 kr
måndag 12 oktober 2020
kl 19:29:24
400 kr
350 kr
400 kr (Budbetjänt)
450 kr